Zapisy 2016/17 do Akademii Mini Piłki Siatkowej

 Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać członkiem naszej Akademii Mini Piłki Siatkowej (AMPS) i ćwiczyć razem z nami piłkę siatkową.

Podstawowe informacje dla osób zapisujących się na treningi:

  • Chęć rozpoczęcia treningów, a tym samym deklarację o zapisach dziecka dokonujemy dzwoniąc pod numer tel. 608 397 539 (w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i październik) lub deklarując chęć udziału w zajęciach osobiście u trenerki (w miesiącu wrześniu i październiku).
  • Treningi rozpoczynają się we wrześniu i trwają równolegle z rokiem szkolnym. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) zajęcia nie odbywają się.
  • Przed rozpoczęciem treningów wymagane jest zapoznanie się ze Regulaminem Akademii, wypełnienie i podpisanie przez rodziców (lub opiekunów prawnych) zgody na udział dziecka w zajęciach, wypełnienie deklaracji o ubezpieczeniu NNW oraz wypełnienie oświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych dziecka do tej formy aktywności rekreacyjnej. Wszystkie formularze niezbędnych dokumentów można pobrać w menu dokumenty AMPS.
  • Osoby niepełnoletnie zgłaszające się do klubu po raz pierwszy mogą bezpłatnie uczestniczyć w pierwszych zajęciach jedynie za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna. Trener prowadzący zajęcia i AMPS nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wynikłe w tym czasie urazy. Osoba taka nie podlega ubezpieczeniu NW.
  • Na zajęciach obowiązuje strój sportowy (spodenki i koszulka) i w zmienne obuwie sportowe.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.