TELEFON W CZASIE OBOZU JEST ZBYTECZNY!

UWAGA! Doświadczenia z ubiegłych obozów wskazują, że nie wszystkie dzieci radzą sobie z posiadaniem telefonu (m.in. notoryczne korzystanie z gier i Internetu, dzwonienie i niepokojenie rodziców, kolegów z innych pokojów itp…). Prosimy więc o niedawanie dzieciom telefonów komórkowych na czas pobytu na obozie. Kontakt będzie możliwy przez trenerów i kierownika obozu.

  • Agnieszka Ciechanowicz tel. 608397539 – piłka siatkowa
  • Bartosz Ciechanowicz tel. 608731015 – kierownik obozu

BAGAŻ

Pakujemy się z jedną walizkę lub jedną torbę. Nie będziemy przemieszczać się z bagażem w dużych odległościach (tylko z autokaru do ośrodka tj. około 20 m). Najbardziej optymalna jest walizka na kółeczkach, która umożliwia samodzielne przenoszenie bagażu.

LEKI

Jeśli dziecko cierpi na jakąś dolegliwość (np. ma alergię lub uczulenie na ukąszenia itp.) i przyjmuje stale bądź okresowo leki prosimy nie zapomnieć o przekazaniu organizatorowi przed podróżą podpisanych imieniem i nazwiskiem leków (w saszetce lub plastikowej torbie), wskazówek do ich stosowania (kartka z informacją dołączona do leków) oraz pisemną zgodą do ich podawania przez kadrę obozu (do pobrania na www.aikido.kolobrzeg.pl lub www.minipilkasiatkowa)

  • Proszę spakować dziecku spray odstraszający owady.
  • Prosimy najpóźniej 20 minut przed podróżą przekazać informację czy dziecko otrzymało lek na chorobę lokomocyjną (jeśli taką posiada).

ZBIÓRKA I WYJAZD

  • Zbiórka Kołobrzeg: wtorek – 10 lipca godz. 10.30 parking hali Milenium (obok hali Łuczniczki). Wyjazd: godz. 11.00!
  • Zbiórka Koszalin: wtorek – 10 lipca godz. 11.45 parking naprzeciwko dworca PKP (wyspa). Wyjazd: ok. godz. 12.00!

Osoby, które dojeżdżają własnym środkiem transportu prosimy o przybycie na miejsce obozu (Biały Bór, ul. Dworcowa 25, I LO) około godziny 13.30-14.00.

POWRÓT

Powrót: czwartek 19 lipca ok. godz. 13.00-14.00. Koszalin – parking naprzeciwko dworca PKP (wyspa), Kołobrzeg – parking przy hali Milenium (obok hali Łuczniczki).

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.